WISŁOK STAL-ROL CZARNA - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tatyna Dylągówka - Astra Medynia Gł. 5:2
  • Grom Handzlówka - Wisłok Czarna 3:5
  • KS Dąbrówki - Stal Łańcut 0:0
  • Leśna Wólka Podleśna - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:4
  • Galicja Chmielnik - Pogórze Bachórz 0:0
  • Włókniarz Rakszawa - Brzeg Białobrzegi 2:1
  • Start Brzóza Stadnicka - Szarotka Rogóżno 3:1
  •        

Logowanie

Kalendarium

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

28

01-2018

niedziela

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Gareth92 7
2. wudzia95 7
3. Majcherek12 2
4. akosa1234 1

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 Szarotka Rogóżno 9:2 Astra Medynia Gł. zobacz ›
2017-08-20 Brzeg Białobrzegi 3:1 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2017-08-20 Wisłok Czarna 3:2 KS Dąbrówki relacja ›
2017-08-20 Stal Łańcut 3:1 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
2017-08-20 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6:0 Galicja Chmielnik zobacz ›
2017-08-20 Tatyna Dylągówka 2:2 Grom Handzlówka zobacz ›
2017-08-20 Pogórze Bachórz 1:2 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2017-08-26 Astra Medynia Gł. 4:2 Grom Handzlówka zobacz ›
2017-08-26 KS Dąbrówki 5:2 Tatyna Dylągówka zobacz ›
2017-08-26 Galicja Chmielnik 1:4 Stal Łańcut zobacz ›
2017-08-26 Leśna Wólka Podleśna 0:0 Wisłok Czarna relacja ›
2017-08-26 Włókniarz Rakszawa 2:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2017-08-26 Start Brzóza Stadnicka 8:1 Pogórze Bachórz zobacz ›
2017-08-26 Szarotka Rogóżno 4:2 Brzeg Białobrzegi zobacz ›
2017-09-02 Wisłok Czarna 3:0 Galicja Chmielnik relacja ›
2017-09-03 Brzeg Białobrzegi 2:0 Astra Medynia Gł. zobacz ›
2017-09-03 Pogórze Bachórz 0:2 Szarotka Rogóżno zobacz ›
2017-09-03 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4:2 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2017-09-03 Stal Łańcut 1:3 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2017-09-03 Tatyna Dylągówka 6:0 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
2017-09-03 Grom Handzlówka 1:2 KS Dąbrówki zobacz ›
2017-09-09 Astra Medynia Gł. 3:0 KS Dąbrówki zobacz ›
2017-09-10 Leśna Wólka Podleśna 4:0 Grom Handzlówka zobacz ›
2017-09-10 Galicja Chmielnik 0:3 Tatyna Dylągówka zobacz ›
2017-09-10 Włókniarz Rakszawa 1:4 Wisłok Czarna relacja ›
2017-09-10 Start Brzóza Stadnicka 2:1 Stal Łańcut zobacz ›
2017-09-10 Szarotka Rogóżno 3:0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2017-09-10 Brzeg Białobrzegi 2:2 Pogórze Bachórz zobacz ›
2017-09-17 Pogórze Bachórz 1:1 Astra Medynia Gł. zobacz ›
2017-09-17 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3:0 Brzeg Białobrzegi zobacz ›
2017-09-17 Stal Łańcut 2:2 Szarotka Rogóżno zobacz ›
2017-09-17 Wisłok Czarna 3:1 Start Brzóza Stadnicka relacja ›
2017-09-17 Tatyna Dylągówka 2:2 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2017-09-17 Grom Handzlówka 1:0 Galicja Chmielnik zobacz ›
2017-09-17 KS Dąbrówki 0:2 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
2017-09-24 Astra Medynia Gł. 1:2 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
2017-09-24 Galicja Chmielnik 1:1 KS Dąbrówki zobacz ›
2017-09-24 Włókniarz Rakszawa 4:1 Grom Handzlówka zobacz ›
2017-09-24 Start Brzóza Stadnicka 2:3 Tatyna Dylągówka zobacz ›
2017-09-24 Szarotka Rogóżno 2:0 Wisłok Czarna relacja ›
2017-09-24 Brzeg Białobrzegi 0:6 Stal Łańcut zobacz ›
2017-09-24 Pogórze Bachórz 0:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
2017-09-30 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:1 Astra Medynia Gł. zobacz ›
2017-09-30 Stal Łańcut 4:1 Pogórze Bachórz zobacz ›
2017-09-30 Wisłok Czarna 3:0 Brzeg Białobrzegi zobacz ›
2017-09-30 Tatyna Dylągówka 2:2 Szarotka Rogóżno zobacz ›
2017-09-30 Grom Handzlówka 0:5 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2017-09-30 KS Dąbrówki 1:2 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
2017-09-30 Leśna Wólka Podleśna 2:0 Galicja Chmielnik zobacz ›
2017-10-08 Astra Medynia Gł. 0:1 Galicja Chmielnik zobacz ›
2017-10-08 Włókniarz Rakszawa 5:1 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
2017-10-08 Start Brzóza Stadnicka 3:1 KS Dąbrówki zobacz ›
2017-10-08 Szarotka Rogóżno 3:1 Grom Handzlówka zobacz ›
2017-10-08 Brzeg Białobrzegi 1:3 Tatyna Dylągówka zobacz ›
2017-10-08 Pogórze Bachórz 0:2 Wisłok Czarna relacja ›
2017-10-08 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:2 Stal Łańcut zobacz ›
2017-10-14 Wisłok Czarna 0:2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka relacja ›
2017-10-15 Stal Łańcut 1:1 Astra Medynia Gł. zobacz ›
2017-10-15 Tatyna Dylągówka 4:0 Pogórze Bachórz zobacz ›
2017-10-15 Grom Handzlówka 1:3 Brzeg Białobrzegi zobacz ›
2017-10-15 KS Dąbrówki 2:2 Szarotka Rogóżno zobacz ›
2017-10-15 Leśna Wólka Podleśna 1:1 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
2017-10-15 Galicja Chmielnik 3:6 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
10  2017-10-22 Astra Medynia Gł. 1:5 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
10  2017-10-22 Start Brzóza Stadnicka 4:0 Galicja Chmielnik zobacz ›
10  2017-10-22 Szarotka Rogóżno 1:0 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
10  2017-10-22 Brzeg Białobrzegi 0:1 KS Dąbrówki zobacz ›
10  2017-10-22 Pogórze Bachórz 4:2 Grom Handzlówka zobacz ›
10  2017-10-22 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:2 Tatyna Dylągówka zobacz ›
10  2017-10-22 Stal Łańcut 3:1 Wisłok Czarna relacja ›
11  2017-10-29 Tatyna Dylągówka 3:1 Stal Łańcut zobacz ›
11  2017-10-29 Grom Handzlówka 1:3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
11  2017-10-29 KS Dąbrówki 2:0 Pogórze Bachórz zobacz ›
11  2017-10-29 Leśna Wólka Podleśna 1:0 Brzeg Białobrzegi zobacz ›
11  2017-10-29 Galicja Chmielnik 0:9 Szarotka Rogóżno zobacz ›
11  2017-10-29 Włókniarz Rakszawa 3:0 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
11  2017-11-19 Wisłok Czarna 12:1 Astra Medynia Gł. relacja ›
12  2017-11-04 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:0 KS Dąbrówki zobacz ›
12  2017-11-04 Wisłok Czarna 0:1 Tatyna Dylągówka relacja ›
12  2017-11-05 Astra Medynia Gł. 1:2 Start Brzóza Stadnicka zobacz ›
12  2017-11-05 Szarotka Rogóżno 0:1 Włókniarz Rakszawa zobacz ›
12  2017-11-05 Brzeg Białobrzegi 4:0 Galicja Chmielnik zobacz ›
12  2017-11-05 Pogórze Bachórz 1:2 Leśna Wólka Podleśna zobacz ›
12  2017-11-05 Stal Łańcut 6:1 Grom Handzlówka zobacz ›
13  2017-11-12 Tatyna Dylągówka 5:2 Astra Medynia Gł. zobacz ›
13  2017-11-12 Grom Handzlówka 3:5 Wisłok Czarna relacja ›
13  2017-11-12 KS Dąbrówki 0:0 Stal Łańcut zobacz ›
13  2017-11-12 Leśna Wólka Podleśna 1:4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka zobacz ›
13  2017-11-12 Galicja Chmielnik 0:0 Pogórze Bachórz zobacz ›
13  2017-11-12 Włókniarz Rakszawa 2:1 Brzeg Białobrzegi zobacz ›
13  2017-11-12 Start Brzóza Stadnicka 3:1 Szarotka Rogóżno zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wisłok CzarnaAstra Medynia Gł.
Wisłok Czarna 12:1 Astra Medynia Gł.
2017-11-19, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Partner techniczny

ZINA Podkarpacie

Klub wspierają:

STAL-ROL

Leszek Pelc

KRUSZ-MAT SP. Z O.O.

Urząd Gminy Czarna

MARKPOL-BRUK

F.H.U. FARMER

BALAWENDER

DEWELOPER APKLAN

KARES

BUSCENTRUM

ZAKŁAD ROBÓT REGULACYJNYCH

RADA SOŁECKA

P.U.H. KRESTOL

TRANSPORT, HANDEL RUTA

KARCZMA U GARNCARZY

TYSKIE SPONSOR

INOXINSTAL

Bel-Met

Pizzeria Siódemka w Czarnej

 

Rozwój sportu dzieci i młodzieży Gminy Czarna z udziałem środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sporu i Turystyki w ramach Programu Klub 2017.

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Tatyna Dylągówka 5:2 Astra Medynia Gł.
Grom Handzlówka 3:5 Wisłok Czarna
KS Dąbrówki 0:0 Stal Łańcut
Leśna Wólka Podleśna 1:4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Galicja Chmielnik 0:0 Pogórze Bachórz
Włókniarz Rakszawa 2:1 Brzeg Białobrzegi
Start Brzóza Stadnicka 3:1 Szarotka Rogóżno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Losowa galeria

Szarotka Rogóżno- Wisłok (fot. z portalu Łańcut GADA)
Ładowanie...

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 193, wczoraj: 65
ogółem: 887 533

statystyki szczegółowe